SEO

Başlangıç Seviye SEO Hizmeti

 • Henüz Yok

 • 0 İşlem Beklemede

 • 313 Görüntülenme

 • Teslim Süresi 1 Ay
 • Tepki Süresi 1 Saat

Açıklama

Neler Yapıyoruz?

Öncelikle SEO çalışması yapılmasını istediğiniz web sitesi çeşitli profesyonel araçlarla incelenir ve detaylı bir SEO raporu ortaya çıkartılır. Ardından pek çok kriter göz önünde bulundurularak bu rapor analiz edilir, siteniz üzerinde (site içi SEO) ve sitenizin dışındaki kaynaklar kullanılarak (site dışı SEO) ne gibi değişiklik, geliştirme ve düzenleme çalışmaları yapılacağı belirlenir.

Sitenizde bulunan içerikler, başlıklarından görsellerine kadar inceleme motorlarına uyumlu hale getirilir. Konunuzda bilgi azaltımı sağlamak için hızlandırma ve sıkıştırma gibi işlemler yapılır, site içi link inşanız düzenlenir. Tüm bu işlemler arama sonuçlarında sıralamada gözükmek istediğiniz kelime ve/veya kelime grupları baz alınarak yapılır. Aynı şekilde kaliteli ve güvenilir dış kaynaklardan, belirlenen anahtar kelimeler özelinde sitenize linkler verilir ve böylece kaliteli sitelerden referans almış olursunuz. 

Sitenizin üzerinde de aynı işlemler yapıldığından arama motorlarının botları sitenizi daha sık taramaya, daha çok içeriğinizi arama sonuçlarında göstermeye ve zamanla sitenizi belirlenen kelime ve/veya kelime gruplarında üst sıralara taşımaya başlar.

BAŞLANGIÇ SEVİYE SEO PAKET FİYATLARI 2022 

S-İLK: 1500 ₺ + KDV = 1770 ₺


FİYATLAR AYLIKTIR. 3 AYLIK, 6 AYLIK VE 1 YILLIK PAKET FİYATLARI İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Satıcı Hakkında

Netlun

Web Hizmeti, Web Tasarım, E-Ticaret Paketleri, SEO

Henüz Yok
 • Konum:

  Türkiye
 • Şu tarihten beri üye:

  30 Nisan 2022

Sıkça Sorulan Sorular

Paketlerimiz isterseniz 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak İNDİRİMLİ bir şekilde alabilirsiniz.

SEO uzun süreli çalışma ile iyi sonuçlar veren bir işlemdir. Bu yüzden iyi sonuçlar elde etmek için en az 6 aylık bir çalışma yapılması önerilmektedir.

Yasa dışı olmayan tüm siteler için çalışma yapılmaktadır.
Başlangıç Fiyatı
1,770.00
Hizmet ücretleri 123.90₺

Referans #: XTURK-3194-HIZMET