SEO

Yüksek Rekabet SEO Paketi

 • Henüz Yok

 • 0 İşlem Beklemede

 • 348 Görüntülenme

 • Teslim Süresi 1 Ay
 • Tepki Süresi 1 Gün

Açıklama

Neler Yapıyoruz? 

Öncelikle SEO çalışması yapılmasını istediğiniz web sitesi çeşitli profesyonel araçlarla incelenir ve detaylı bir SEO raporu ortaya çıkartılır. Ardından pek çok kriter göz önünde bulundurularak bu rapor analiz edilir, siteniz üzerinde (site içi SEO) ve sitenizin dışındaki kaynaklar kullanılarak (site dışı SEO) ne gibi değişiklik, geliştirme ve düzenleme çalışmaları yapılacağı belirlenir. 

Sitenizde bulunan içerikler, başlıklarından görsellerine kadar inceleme motorlarına uyumlu hale getirilir. Konunuzda bilgi azaltımı sağlamak için hızlandırma ve sıkıştırma gibi işlemler yapılır, site içi link inşanız düzenlenir. Tüm bu işlemler arama sonuçlarında sıralamada gözükmek istediğiniz kelime ve/veya kelime grupları baz alınarak yapılır. Aynı şekilde kaliteli ve güvenilir dış kaynaklardan, belirlenen anahtar kelimeler özelinde sitenize linkler verilir ve böylece kaliteli sitelerden referans almış olursunuz.

Sitenizin üzerinde de aynı işlemler yapıldığından arama motorlarının botları sitenizi daha sık taramaya, daha çok içeriğinizi arama sonuçlarında göstermeye ve zamanla sitenizi belirlenen kelime ve/veya kelime gruplarında üst sıralara taşımaya başlar. 


  YÜKSEK REKABET SEO PAKET FİYATLARI 2022  

  S-Orta: 5000₺ + KDV = 6490  FİYATLAR AYLIKTIR.  

6 AYLIK VE 1 YILLIK PAKET FİYATLARI İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Satıcı Hakkında

Netlun

Web Hizmeti, Web Tasarım, E-Ticaret Paketleri, SEO

Henüz Yok
 • Konum:

  Türkiye
 • Şu tarihten beri üye:

  30 Nisan 2022

Sıkça Sorulan Sorular

SEO yapılacak olan kelime ya da kelime gruplarında fazla rekabetin yani rakibin bulunmadığını ifade eder. Rekabetin yüksek seviye olduğu kelimelerde sıralama almak daha zordur. Bu yüzden en az 6 aylık düzenli bir çalışma gerektirir. Siz kendiniz kelime ya da kelime gruplarınızın hangi rekabet seviyesinde olduğunu öğrenmek istiyorsanız Google Anahtar Kelime Planlayıcı aracını kullanabilirsiniz.
Başlangıç Fiyatı
6,490.00
Hizmet ücretleri 454.30₺

Referans #: XTURK-3571-HIZMET